Regulamin

 1. Wpłata zadatku oznacza akceptację regulaminu pobytu. W przypadku rezygnacji przez Gościa z przyjazdu, zadatek nie jest zwracany.
 2. Pobyt zaczyna się najwcześniej o godz. 15-tej w dniu przyjazdu, kończy najpóźniej o godz. 10-tej w dniu wyjazdu. Należność jest płatna w dniu przyjazdu
 3. W dniu przyjazdu Goście zobowiązani są do sprawdzenia czy w domku nie ma żadnych uszkodzeń , ani braków w wyposażenia. Wszelkie braki należy zgłosić w dniu rozpoczęcia pobytu. Za powstałą szkodę wyrządzoną w domku lub terenie całego obiektu oraz braki w wyposażeniu, Goście ponoszą odpowiedzialność materialną.
 4. Opłata obowiązuje za cały okres dokonanej rezerwacji ,nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za skrócony czas pobytu.
 5. W trosce o bezpieczeństwo i komfort wypoczynku na teren ośrodka mają wstęp tylko osoby zakwaterowane.
 6. W celu zachowania ciszy i zapewnienia spokojnego wypoczynku , w domkach obowiązuje bezwzględny zakaz przyjmowania gości z zewnątrz.
 7. Zabrania się palenia papierosów i smażenia ryb w domkach.
 8. Każdy z gości jest zobowiązany do uważnego obchodzenia się z wyposażeniem domku. Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia , prosimy niezwłocznie zgłaszać właścicielom.
 9. Właściciele ośrodka nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy należące do gości pozostawione w domku lub na terenie domków.
 10. Cisza nocna trwa od godz. 22.30 do 7 rano. Korzystający z usług ośrodka nie mogą zakłócać wypoczynku innym wczasowiczom.
 11. Zakazane jest wykonywanie lub odtwarzanie własnej głośnej muzyki.
 12. Nie należy przenosić wyposażenia domków lub zmieniać ustawienia mebli oraz łóżek bez zgody właścicieli.
 13. W przypadku zakłócania porządku na terenie ośrodka jego właściciele mają prawo zażądać jego opuszczenia bez zwrotu opłaty.
 14. Z placu zabaw dzieci mogą korzystać tylko pod opieką dorosłych.
 15. Nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane przez przyczyny od nas niezależne np. przerwy w dostawie prądu , wody itp.
 16. W dniu wyjazdu Goście zobowiązani są do pozostawienia domku w ogólnym porządku, do pozmywania naczyń, zdjęcia pościeli i wyrzucenia posegregowanych śmieci.

Regulamin wczasów z psem.

 1. Psy przebywające na terenie ośrodka muszą być w kagańcu i na smyczy. Należy posiadać ważne świadectwo szczepień.
 2. Właściciele psów zobowiązani są do wyprowadzania ich na zewnątrz oraz do sprzątania po swoich zwierzętach.
 3. Zwierząt nie wolno zostawiać samych w domku.
 4. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez zwierzę.